Strona główna   ›   Oferta   ›   Wyposażenie magazynów   ›   System mebli warsztatowych   ›   Szafy serwerowe i teleinformatyczne
Szafa teleinformatyczna 600x600 24U.D1.P1.S9114.C10000
kod produktu: 37001
dostępne kolory:

RAL 7035 popielaty

cena netto: tel.

opis produktu:

Właściwość Wartość JM
wysokość 1202 mm
szerokość 600 mm
głębokość 600 mm
termin realizacji 14 dni

Szafa w wersji podstawowej z możliwością konfiguracji aż 198 wersji wymiarowych.

Posiada drzwi częściowo przeszklone z szybą wykonaną ze szkła dymnego które można zastąpić drzwiami pełnymi lub perforowanymi.

Podobnie osłony boczne i tylne mogą być zamienione na perforowane, dzięki dwóm zamkom łatwe do zdemontowania co jest dużym ułatwieniem przy krosowaniu przewodów i podłączaniu urządzeń. Ponadto można zastosować zarówno w bokach szafy jak i osłonie tylnej, osłonę skróconą dodając maskownicę 3U z przepustem szczotkowym.

Podstawa szafy wg naszych standardów wyposażona jest w cokół z regulatorami wysokości oraz przepustem szczotkowym i również przygotowana jest do ewentualnego zamontowania panelu wentylacyjnego. Cokół szafy z wysuwaną ramą wsporczą to jeszcze większe bezpieczeństwo – rama zabezpiecza przed przechyleniem szafy np. przy wysuniętych UPS-ach i serwerach

Belki nośne w rozstawie 19” to kolejne niezbędne wyposażenie szafy. Szafy o głębokości 600 i 800 mm mają ich dwie pary, szafy o głębokości 1000 mm – trzy pary.

Oczywiście jeżeli uznasz to za niezbędne, również do szaf o głębokości 600 i 800 mm dodać można trzecią.

‹ powrót do listy produktów